Udziały w kamienicy – bezobsługowa inwestycja!

399.000PLN

Szczegóły

We speak English/ English below

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży udziałów w kamienicy położonej w prestiżowej lokalizacji w Chorzowie, przy głównym deptaku miasta. Kamienica ta składa się z 6 lokali mieszkalnych oraz 5 lokali użytkowych, które obecnie są wynajęte przez znane i renomowane firmy, takie jak bank i apteka.

Kamienica cały czas przynosi dochody, od 5 lat jest 100% obłożenia! 
Umowy są indeksowane względem inflacji kwartalnie – to znaczy, że dochód stale się zwiększa, aby realna wartość zarobku była taka sama!

Lokale użytkowe: 

 • 159 mkw
 • 143,8 mkw
 • 26,32 mkw
 • 8,65 mkw
 • 25,25 mkw


Lokale mieszkalne: 

 • 92,32 mkw 
 • 83,67 mkw
 • 90 mkw
 • 26,8 mkw
 • 69 mkw
 • 69,66 mkw

Lokalizacja kamienicy jest szczególnie atrakcyjna ze względu na bliskość szeregu udogodnień i atrakcji miejskich, takich jak sklepy, restauracje, kina czy teatry. W pobliżu znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej, co umożliwia łatwy i szybki dojazd do innych części miasta.

Perspektywa rozwoju lokalizacji jest bardzo obiecująca, a kamienica stanowi doskonałą inwestycję na przyszłość. Każdy z wynajętych lokali przynosi stałe i regularne dochody, co stanowi dodatkowy atut tej oferty.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo inwestycji, ważne jest, aby wybrać nieruchomość w dobrej lokalizacji, o dobrym stanie technicznym i atrakcyjnym wyglądzie, co zwiększy jej wartość i atrakcyjność dla potencjalnych najemców. Dzięki temu będą Państwo mieć pewność, że inwestycja jest bezpieczna i stabilna.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z tą unikalną ofertą i do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację nieruchomości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego mieszkania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 508 573 330.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.

Dear Sir/Madam,

We are pleased to present an offer to sell a building located in the heart of Chorzów, next to the main street. The building consists of 6 apartments and 5 commercial premises, which are currently permanently rented by reputable companies such as a bank and a pharmacy.

The location of the building is particularly attractive due to its proximity to a range of amenities and attractions in the city, such as shops, restaurants, cinemas, and theaters. The building is also located near public transportation stops, making it easily accessible to other parts of the city.

The perspective of the location is very promising, and the building represents a great investment for the future. Each of the rented flats and commercial premises brings stable and regular income, which is an additional benefit of this offer.

We encourage you to take a closer look at this unique offer and contact us for more information or to arrange a presentation of the property.