pexels-kelly-l-2950003

Z nami znajdziesz swoje wymarzone mieszkanie

Nasz sprawdzony system pozwala zaoszczędzić czas przy wyszukiwaniu nieruchomości. Dzięki temu szybko poznasz bieżące oferty ponad 300 deweloperów. Możesz również liczyć na profesjonalną pomoc naszych agentów w trakcie całego procesu zakupu, a także po nim!

Przygotujemy projekt Twojego mieszkania i wykończymy je pod klucz

Masz już wizję swojego idealnego mieszkania, ale zdajesz sobie sprawę, jak ciężko dziś znaleźć dobrych fachowców? Z nami to nie problem. Skorzystaj z pomocy naszego architekta oraz ekipy remontowej. My przejmiemy wszystkie obowiązki, a Ty odbierzesz klucze nawet w 6 tygodni!

pexels-lisa-fotios-1957477
pexels-picjumbocom-461077

Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę finansowania

Kiedy masz już wybraną wymarzoną nieruchomość, warto zastanowić się nad finansowaniem. Jeśli będzie potrzebny kredyt, nasi eksperci bezpłatnie porównają oferty wszystkich banków i przygotuję za Ciebie całą dokumentację. Pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze, a cała transakcja przebiegnie sprawnie.

Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojego mieszkania

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego zadaniem naszych ekspertów jest przygotowanie najkorzystniejszych ofert ubezpieczeń. Dzięki dostępowi do wszystkich ofert na rynku, z pewnością przygotują dla Ciebie propozycję, dzięki której poczujesz się bezpiecznie.

pexels-pixabay-268941

Kontakt