11,22%ROI- 4200zł – Dla inwestora – pracujący 3pak

449.000PLN

Szczegóły

Oferta bez prowizji!

Zapraszamy do zakupu 3paku inwestycyjnego – 3 mieszkań na jednej KW!

Jest to doskonała okazja dla inwestora, ponieważ możesz otrzymać zwrot inwestycji na poziomie 11% ROI!

Mieszkanie składa się z trzech niezależnych lokali:

-dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 23mkw (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka),
-dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 20kw (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka),
-kawalerka o powierzchni 18mkw (salon z aneksem kuchennym, łazienka),
-oraz wspólny przedpokój.

Wszystkie mieszkania będą zasilały Twój portfel od momentu zakupu (mieszkania od pół roku są wynajęte i pracują), generując łącznie kwotę 4200 zł miesięcznie. Ogrzewanie podłogowe, energooszczędne. Media i czynsz w wysokości 650zł do spółdzielni są płatne przez lokatorów.

Mieszkania są świeżo po remoncie i wyposażone we wszystkie niezbędne elementy do komfortowego życia . Zostały wymienione wszystkie instalacje, okna, podłogi, łazienki. Zbudowano wentylację. Wszystkie kuchnie są wykonane na wymiar i zapewniają wygodę użytkowania. Gwarancja na wszystkie sprzęty i prace remontowe.

Lokale są sprzedawane wraz z podpisanymi umowami z lokatorami, którzy zabezpieczyli swoje wynajmy kaucją w wysokości dwukrotności czynszu, a także płacą czynsz za miesiąc z góry.

 

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 792 458 504.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.