Ustawny apartament, nowe osiedle! Okazja! Bez PCC!

523.230PLN

Szczegóły

Nowa inwestycja deweloperska w Krakowie – sprzedaż ruszyła!

W ofercie jest jeszcze ponad 70 lokali mieszkalnych. Podana cena jest ceną końcową i nie należy do niej doliczać żadnych prowizji i podatku PCC.

Szczegóły mieszkania:
-powierzchnia 44,91m
-układ 2-pokojowy
-dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń
-wysoki standard wykończenia budynku

Lokum Vista to świetny wybór dla osób szukających wygody i wysokiego standardu. Nowoczesne budynki w południowej części Krakowa, doskonale zlokalizowane przy ul. Walerego Sławka, w pobliżu Bonarka City Center. Bliskość centrum Krakowa pozwala korzystać ze wszystkich jego uroków, a dla równowagi nieopodal znajdują się zielone tereny rekreacyjne. W ramach tego etapu inwestycji, dajemy naszym Klientom do wyboru aż 70 nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim.

Lokalizacja
Inwestycja jest wymarzonym miejscem dla osób, którym zależy z jednej strony na bliskości terenów zielonych, sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji, a z drugiej łatwego dostępu do centrum miasta.
Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia dostęp do centrum i pozostałych dzielnic miasta.

Bogata infrastruktura osiedla i najbliższego otoczenia zapewnia gwarancję dostępności usług.
W odległości krótkiego spaceru znajduje się wszystko, czego mogą Państwo potrzebować: żłobki i przedszkola, restauracje, apteki i place zabaw.

2 minuty do Centrum Handlowego Bonarka
12 minut – Kazimierz
15 minut – Zamek Królewski na Wawelu
10 minut – Bulwary Wiślane
8 minut – Centrum Kongresowe ICE
22 minuty – Teatr Bagatela
10 minut – Centrum Handlowe Solvay Zakopianka
10 minut – AGH
20minut – Dworzec Główny

Dlaczego warto?
Doskonała lokalizacja – bezpieczna okolica i bliskość zieleni
Nowoczesna i elegancka architektura o europejskim charakterze
Szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb
Większość mieszkań posiada przestronne tarasy lub balkony, a niektóre tarasy lub ogródki
Optymalna liczba miejsc postojowych w garażach podziemnych, a także ogólnodostępne miejsca postojowe
Na dziedzińcach znajdują się bezpieczne place zabaw, fontanny a także strefy fitness z przyrządami do ćwiczeń oraz ścieżkami do biegania
Osiedle jest monitorowane

Dostępne metraże:
W ramach najnowszego etapu tej inwestycji, oddajemy dla naszych Klientów do wyboru ponad 70 zupełnie nowych mieszkań. To najlepszy moment na znalezienie takiego mieszkania, które rzeczywiście będzie odpowiadało indywidualnych preferencjom. Oferta tej inwestycji obejmuje mieszkania o różnych układach i metrażach:
-kawalerki o powierzchni od 34 mkw do 35 mkw.
-mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 37 mkw do do 48mkw.
-mieszkania 3-pokojowe dostępne już od 60 mkw do 69 mkw.
-mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 77 mkw do 100 mkw.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

Dodatkowo, do zakupu mieszkania bezpłatna konsultacja z architektem wnętrz – wykończenie mieszkania nigdy jeszcze nie było tak proste!

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z 70 dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 792 458 504
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.