Rodzinny apartmanet Premium / bez PCC i prowizji

1.464.999PLN

Szczegóły

Nowa inwestycja deweloperska w Krakowie – sprzedaż ruszyła!

W ofercie jest jeszcze ponad 60 lokali mieszkalnych. Podana cena jest ceną końcową i nie należy do niej doliczać żadnych prowizji i podatku PCC.

Szczegóły mieszkania:
-powierzchnia 114,65mkw
-układ 5-pokojowy
-dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń
-wysoki standard wykończenia budynku

Lokum Salsa nowe osiedle powstałe przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. W niedalekiej okolicy znajdziemy Bulwary Wiślane i Kazimierz oraz prężnie działające instytucje kultury, co sprawia, że jest to idealna propozycja dla osób ceniących aktywne, miejskie życie.

Lokalizacja
Inwestycja znajduje się w poprzemysłowej dzielnicy, która przeżywa aktualnie renesans i coraz bardziej zyskuje na atrakcyjności dzięki rozwojowi rekreacyjno-kulturowej oraz przybywającej liczbie obiektów gastronomicznych.
Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia dostęp do centrum i pozostałych dzielnic miasta.

Bogata infrastruktura osiedla i najbliższego otoczenia zapewnia gwarancję dostępności usług.
W odległości krótkiego spaceru znajduje się wszystko, czego mogą Państwo potrzebować: żłobki i przedszkola, restauracje, apteki, place zabaw, galerie handlowe, banki.

Obiekty rekreacyjne w zasięgu kilkuminutowego spaceru m.in. Bulwary Wiślane, Termy Krakowskie, Park Stacja Wisła, Staw Płaszczowski i wiele innych.

Dlaczego warto?
Doskonała lokalizacja – miejsce jest świetnie skomunikowane z resztą miasta – usytuowane blisko obwodnicy, a także przystanki tramwajowe i autobusowe obok osiedla (w tym przystanek linii nocnej).
Nowoczesne formy architektoniczne nawiązujące do historii Zabłocia. Całość nawiązująca do poprzemysłowego charakteru tej części miasta.
Szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb.
Większość mieszkań posiada przestronne balkony i loggia, a mieszkania na parterze tarasy lub ogródki
Optymalna liczba miejsc postojowych w garażach podziemnych, a także ogólnodostępne miejsca postojowe

Dostępne metraże:
W ramach najnowszego etapu tej inwestycji, oddajemy dla naszych Klientów do wyboru ponad 70 zupełnie nowych mieszkań. To najlepszy moment na znalezienie takiego mieszkania, które rzeczywiście będzie odpowiadało indywidualnych preferencjom. Oferta tej inwestycji obejmuje mieszkania o różnych układach i metrażach:
-kawalerki o powierzchni od 33 mkw do 34 mkw.
-mieszkania 3-pokojowe dostępne już od 58 mkw do 79 mkw.
-mieszkania 5-pokojowe o powierzchni ponad 114 mkw.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

Dodatkowo, do zakupu mieszkania bezpłatna konsultacja z architektem wnętrz – wykończenie mieszkania nigdy jeszcze nie było tak proste!

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z 60 dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 792 458 504
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.