Rodzinne, słoneczne mieszkanie z 2 tarasami! HIT!

564.233PLN

Szczegóły

Nowa inwestycja deweloperska w Krakowie – sprzedaż ruszyła – najlepsze lokale dostępne w ofercie!

W ofercie jest 230 lokali mieszkalnych. Podana cena jest ceną końcową i nie należy do niej doliczać żadnych prowizji i podatku PCC.

Szczegóły mieszkania:
-powierzchnia 64,3m
-układ 4-pokojowy
-dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń
-wysoki standard wykończenia budynku

Nasza inwestycja to przede wszystkich nowoczesne apartamenty w spokojnej i pełnej terenów zielonych części miasta. Osiedle cechuje dobra komunikacja z centrum, bliskość węzła autostrady oraz położenie w sąsiedztwie nowoczesnego centrum handlowego. W ramach tego etapu inwestycji, dajemy naszym Klientom do wyboru aż 230 nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim. Dodatkowo mieszkania są wyposażone w pakiety antysmogowe oraz zdalnego sterowania mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, światłem i roletami.

Lokalizacja
Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz pętla autobusowa, co ułatwia dostęp do centrum i pozostałych dzielnic miasta.
Inwestycja jest wymarzonym miejscem dla osób, którym zależy z jednej strony na bliskości terenów zielonych, sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji, a z drugiej łatwego dostępu do centrum miasta.
Szybki wyjazd na drogi S7 i A4.
Bogata infrastruktura osiedla i najbliższego otoczenia zapewnia gwarancję dostępności usług.
W odległości krótkiego spaceru znajduje się wszystko, czego mogą Państwo potrzebować: żłobki i przedszkola, restauracje, apteki i place zabaw.

15 minut zajmuje dotarcie do C.H. Bonarka, gdzie znajdziemy kino, restauracje i sklepy.

Dlaczego warto?
Szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb
Wszystkie mieszkania mają przestronne tarasy, ogródki lub balkony
Optymalna liczba miejsc postojowych w garażach podziemnych, a także ogólnodostępne miejsca postojowe
Dla najmłodszych mieszkańców osiedla powstanie kolorowy plac zabaw na terenie inwestycji
Nowoczesna i bardzo elegancka architektura
Duża dostępność mieszkań, które będą dostępne w wysokim standardzie
Doskonała lokalizacja – bezpieczna okolica i bliskość zieleni

Dostępne metraże:
W ramach najnowszego etapu tej inwestycji, oddajemy dla naszych Klientów do wyboru 230 zupełnie nowych mieszkań. To najlepszy moment na znalezienie takiego mieszkania, które rzeczywiście będzie odpowiadało indywidualnych preferencjom. Oferta tej inwestycji obejmuje mieszkania o różnych układach i metrażach:
-kawalerki o powierzchni od 26mkw do 36mkw.
-mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 34mkw do 52mkw.
-mieszkania 3-pokojowe dostępne już od 48mkw do 51mkw.
-mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 64mkw.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

Dodatkowo, do zakupu mieszkania bezpłatna konsultacja z architektem wnętrz – wykończenie mieszkania nigdy jeszcze nie było tak proste!

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z 230 dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 792 458 504
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.