Przestronny słoneczny apartament! Okazja! Bez PCC!

635.168PLN

Szczegóły

Nowa inwestycja deweloperska w Katowicach – sprzedaż ruszyła!

W ofercie jest 95 lokali mieszkalnych. Podana cena jest ceną końcową i nie należy do niej doliczać żadnych prowizji i podatku PCC.

Szczegóły mieszkania:
-powierzchnia 69,04m
-układ 3-pokojowy
-dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń
-wysoki standard wykończenia budynku

Jest to idealny wybór dla osób szukających zarówno bliskości centrum miasta oraz terenów zielonych, sprzyjających aktywnościom i rekreacji. Inwestycja idealnie wpasowuje się w nowoczesne i cieszące się popularnością wśród mieszkańców Katowic osiedle. W ramach tego etapu inwestycji, dajemy naszym Klientom do wyboru aż 95 nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim.

Lokalizacja
Inwestycja jest wymarzonym miejscem dla osób, którym zależy z jednej strony na bliskości terenów zielonych, sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji, a z drugiej łatwego dostępu do centrum miasta.
Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia dostęp do centrum i pozostałych dzielnic miasta.

Bogata infrastruktura osiedla i najbliższego otoczenia zapewnia gwarancję dostępności usług.
W odległości krótkiego spaceru znajduje się wszystko, czego mogą Państwo potrzebować: żłobki i przedszkola, restauracje, apteki, stacja benzynowa czy apteki.

Bardzo wygodny dojazd do Spodka – 5minut samochodem lub 20 minut komunikacją miejską.
W najbliższym otoczeniu znajdziemy również Park Śląski i Lasy Bytkowskie, które zagwarantują możliwość wyciszenia się i wypoczęcia w urokliwych miejscach.
Z drugiej strony, w odległości 10 minut drogi znajduje się Silesia City Center – większe zakupy na pewno nie będą stanowiły już problemu i nie będzie konieczne wjeżdżanie do centrum miasta.

Dlaczego warto?
Doskonała lokalizacja – bezpieczna okolica i bliskość zieleni
Nowoczesna i bardzo elegancka architektura
Szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb
Wszystkie mieszkania mają przestronne tarasy lub balkony
Optymalna liczba miejsc postojowych w garażach podziemnych, a także ogólnodostępne miejsca postojowe
Duża dostępność mieszkań
Bezpieczeństwo – osiedle będzie monitorowane, a każde mieszkanie zostanie wyposażone w wideodomofon
Dla najmłodszych mieszkańców osiedla powstanie kolorowy plac zabaw na terenie inwestycji
Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska
Długoletnie doświadczenie i rzetelność dewelopera. Wszystkie zrealizowane inwestycje zostały oddane do użytkowania zgodnie z planowanym terminem.

Dostępne metraże:
W ramach najnowszego etapu tej inwestycji, oddajemy dla naszych Klientów do wyboru 95 zupełnie nowych mieszkań. To najlepszy moment na znalezienie takiego mieszkania, które rzeczywiście będzie odpowiadało indywidualnych preferencjom. Oferta tej inwestycji obejmuje mieszkania o różnych układach i metrażach:
-kawalerki o powierzchni od 25mkw do 32mkw.
-mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 38mkw do do 46mkw.
-mieszkania 3-pokojowe dostępne już od 46mkw do 72mkw.
-mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 68mkw do 86mkw.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

Dodatkowo, do zakupu mieszkania bezpłatna konsultacja z architektem wnętrz – wykończenie mieszkania nigdy jeszcze nie było tak proste!

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z 95 dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 792 458 504
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.