Ogród 66mkw / nowe 4-pok/ Wygodny układ/ bez PCC

663.680PLN

Szczegóły

Nowa inwestycja deweloperska w Katowicach – sprzedaż ruszyła – najlepsze lokale dostępne w ofercie!

W ofercie jest ponad 145 lokali mieszkalnych. Podana cena jest ceną końcową i nie należy do niej doliczać żadnych prowizji i podatku PCC.

Szczegóły mieszkania:
-powierzchnia 78,08mkw
-układ 4-pokojowy
-dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń
-wysoki standard wykończenia budynku

Nowoczesne osiedle powstaje przy ulicy Słonecznej oraz Korfantego – jest to granica Koszutki i Wełnowca. Bliskość centrum miasta oraz obiektów kulturowych jak m.in. NOSPR i Spodek to jeden z największych atutów tej inwestycji. W najbliższej okolicy znajduje się również Park Wełnowieckiego, który pozwoli odpocząć od zgiełku miasta. Całość zaprojektowana jest w stylowym designie, który podkreśla jakość inwestycji.

Lokalizacja
Obok osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co gwarantuje szybko dojazd w każde miejsce Katowic bez samochodu.
Inwestycja jest wymarzonym miejscem dla osób, którym zależy z jednej strony na bliskości terenów zielonych, sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji, a z drugiej łatwego dostępu do centrum miasta.
W bliskim otoczeniu znajdują się Park Wełnowieckiego, a także oddalony o 2km Park Śląski
Bogata infrastruktura osiedla i najbliższego otoczenia zapewnia gwarancję dostępności usług.
W odległości krótkiego spaceru znajduje się wszystko, czego mogą Państwo potrzebować: żłobki i przedszkola, restauracje, apteki i place zabaw. W promieniu 350 metrów znajdują się sklepy Lidl i Żabka.
5 min. spacerem do hali widowiskowej Spodek i Międzynarodowego Centrum Kongresowego

Dlaczego warto?
Doskonała lokalizacja
Szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb
Wszystkie mieszkania mają przestronne tarasy, ogródki lub balkony
Optymalna liczba miejsc postojowych
Nowoczesna i bardzo elegancka architektura

Dostępne metraże:
W ramach najnowszego etapu tej inwestycji, oddajemy dla naszych Klientów do wyboru 145 zupełnie nowych mieszkań. To najlepszy moment na znalezienie takiego mieszkania, które rzeczywiście będzie odpowiadało indywidualnych preferencjom. Oferta tej inwestycji obejmuje mieszkania o różnych układach i metrażach:
-mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 40mkw do 52mkw.
-mieszkania 3-pokojowe dostępne już od 54mkw do 78mkw.
-mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 71mkw.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

Dodatkowo, do zakupu mieszkania bezpłatna konsultacja z architektem wnętrz – wykończenie mieszkania nigdy jeszcze nie było tak proste!

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z 145 dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 792 458 504
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.