Narożny apartament 3pokojowy! Super lokalizacja!

573.173PLN

Szczegóły

Nowa inwestycja deweloperska w Krakowie – sprzedaż trwa! Ostatnie lokale dostępne w ofercie!

W ofercie jest ponad 30 lokali mieszkalnych. Podana cena jest ceną końcową i nie należy do niej doliczać żadnych prowizji i podatku PCC.

Szczegóły mieszkania:
-powierzchnia 59,09 m2
-układ 3-pokojowy
-dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń
-wysoki standard wykończenia budynku

Piasta Park IV to świetny wybór dla osób szukających zarówno bliskości centrum miasta oraz terenów zielonych, sprzyjających aktywnościom i rekreacji. Inwestycja jest kontynuacją cieszących się sukcesem sprzedażowym poprzednich etapów osiedla Piasta Park. W ramach tego etapu inwestycji, dajemy naszym Klientom do wyboru ponad 30 nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim.

Lokalizacja
Inwestycja jest wymarzonym miejscem dla osób, którym zależy z jednej strony na bliskości terenów zielonych, sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji, a z drugiej łatwego dostępu do centrum miasta.

Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, otaczających ją Fortem „Mistrzejowice”. Alejki spacerowe na  tym wzgórzu uwielbiane są przez rowerzystów i spacerowiczów. W niedalekiej odległości znajdują się również m.in. Zbiornik Wodny Zesławice, Planty Bieńczyckie oraz Batowice.

Lokalizacja inwestycji pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu, w pobliżu inwestycji znajdują się ścieżki do spacerów i joggingu, boiska sportowe, a także place zabaw dla dzieci.

Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia dostęp do centrum i pozostałych dzielnic miasta.

Bogata infrastruktura osiedla i najbliższego otoczenia zapewnia gwarancję dostępności usług.

W odległości krótkiego spaceru znajduje się wszystko, czego mogą Państwo potrzebować: sklepy, piekarnię, restauracje, apteki, centrum handlowe, bankomat czy stację benzynową. Okolica tej inwestycji posiada również bogatą ofertę edukacyjną, w pobliżu funkcjonują żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe oraz szkoła średnia.

Szybki wyjazd na DK79 gwarantuję sprawną komunikację.

Dlaczego warto?
Doskonała lokalizacja – bezpieczna okolica i bliskość zieleni
Nowoczesna architektura, przestronne i słoneczne mieszkania
Świetna komunikacja, przy osiedlu zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej
Wszystkie mieszkania mają przestronne loggie, tarasy lub balkony
Szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb
Optymalna liczba miejsc postojowych w garażach podziemnych, a także ogólnodostępne miejsca postojowe
Dla najmłodszych mieszkańców osiedla powstanie kolorowy plac zabaw na terenie inwestycji
Miłośnicy pieszych i rowerowych wycieczek z pewnością skorzystają z walorów pobliskich Plant Bieńczyckich oraz Batowic

Dostępne metraże:
W ramach aktualnej oferty, oddajemy dla naszych Klientów do wyboru ponad 30 zupełnie nowych mieszkań. To najlepszy moment na znalezienie takiego mieszkania, które będzie odpowiadało indywidualnym preferencjom. Oferta tej inwestycji obejmuje mieszkania o różnych układach i metrażach:
-mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 45mkw do 50mkw.
-mieszkania 3-pokojowe o powierzchni od 48mkw do 68mkw.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

Dodatkowo, do zakupu mieszkania bezpłatna konsultacja z architektem wnętrz – wykończenie mieszkania nigdy jeszcze nie było tak proste!

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z 36 dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 792 458 504
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.