Narożne mieszkanie 3pokojowe! Świetna lokalizacja!

400.228PLN

Szczegóły

Nowa inwestycja deweloperska w Sosnowcu – sprzedaż trwa!

W ofercie jest ponad 60 lokali mieszkalnych. Podana cena jest ceną końcową i nie należy do niej doliczać żadnych prowizji i podatku PCC.

Szczegóły mieszkania:
-powierzchnia 56,77 m2
-układ 3-pokojowy
-dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń
-wysoki standard wykończenia budynku

Zielone Wzgórza to świetny wybór dla osób szukających zarówno bliskości centrum miasta oraz terenów zielonych, sprzyjających aktywnościom i rekreacji. Inwestycja znajduję się na samym szczycie wzniesienia w tzw. dzielnicy „Kukułek”, to jedna z najbardziej prestiżowej i pożądanej przez mieszkańców lokalizacji w Sosnowcu. W ramach tego etapu inwestycji, dajemy naszym Klientom do wyboru ponad 60 nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim.

Lokalizacja
Inwestycja jest wymarzonym miejscem dla osób, którym zależy z jednej strony na bliskości terenów zielonych, sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji, a z drugiej łatwego dostępu do centrum miasta.

Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia dostęp do centrum i pozostałych dzielnic miasta.

Bogata infrastruktura osiedla i najbliższego otoczenia zapewnia gwarancję dostępności usług.

W odległości krótkiego spaceru znajduje się wszystko, czego mogą Państwo potrzebować: sklepy, piekarnię, restauracje, apteki, bankomat czy stację benzynową. Okolica tej inwestycji posiada również bogatą ofertę edukacyjną, w pobliżu funkcjonują żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe oraz szkoła średnia.

Lokalizacja inwestycji pozwala na aktywne spędzanie wolnego czasu, w pobliżu znajduję się dużo terenów zielonych, ścieżki rowerowe oraz spacerowe, a główną zabudowę stanowią domy jednorodzinne.

Szybki wyjazd na drogi S1 i S86 gwarantują bardzo dobre połączenie z miastami ościennymi

Dlaczego warto?
Doskonała lokalizacja – bezpieczna okolica i bliskość zieleni
Nowoczesna architektura, przestronnie i słoneczne mieszkania
Świetna komunikacja, przy osiedlu zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej
Wszystkie mieszkania mają przestronne tarasy lub balkony
Szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb
Optymalna liczba miejsc postojowych w garażach podziemnych, a także ogólnodostępne miejsca postojowe
Dla najmłodszych mieszkańców osiedla powstanie kolorowy plac zabaw na terenie inwestycji
Punkty ładowania przeznaczone dla pojazdów elektrycznych

Dostępne metraże:
W ramach aktualnej oferty, oddajemy dla naszych Klientów do wyboru ponad 60 zupełnie nowych mieszkań. To najlepszy moment na znalezienie takiego mieszkania, które będzie odpowiadało indywidualnym preferencjom. Oferta tej inwestycji obejmuje mieszkania o różnych układach i metrażach:
-mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 47mkw do 48mkw.
-mieszkania 3-pokojowe o powierzchni od 56mkw do 66mkw.
-mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 79mkw do 84 mkw.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

Dodatkowo, do zakupu mieszkania bezpłatna konsultacja z architektem wnętrz – wykończenie mieszkania nigdy jeszcze nie było tak proste!

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z 60 dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 792 458 504
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.