Narożne / 4pokoje / południowy zachód / ostatnie!

646.657PLN

Szczegóły

Nowa inwestycja deweloperska w Krakowie – sprzedaż ruszyła – najlepsze lokale dostępne w ofercie!

W ofercie jest ponad 210 lokali mieszkalnych. Podana cena jest ceną końcową i nie należy do niej doliczać żadnych prowizji i podatku PCC.

Szczegóły mieszkania:
-powierzchnia 63,71mkw
-układ 4-pokojowy
-dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń
-wysoki standard wykończenia budynku

Nasza inwestycja to mieszkania znajdujące się tylko 3,5km od centrum Krakowa. Przyjazne sąsiedztwo oraz doskonała komunikacja sprawiają, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji w Krakowie. Prądnik Biały to spokojna dzielnica, do której szybko dojedziemy do centrum miasta nie tylko samochodem, ale także komunikacją miejską i rowerem. Z drugiej strony w najbliższym otoczeniu znajdują się parki, które pozwolą wypocząć od zgiełku miasta.

Lokalizacja
Obok osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co gwarantuje szybko dojazd w każde miejsce Krakowa bez samochodu.
Inwestycja jest wymarzonym miejscem dla osób, którym zależy z jednej strony na bliskości terenów zielonych, sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji, a z drugiej łatwego dostępu do centrum miasta.
W bliskim otoczeniu znajdują się Park Krowoderskiego, Park im. S. Wyspiańskiego oraz Park Kościuszki.
Bogata infrastruktura osiedla i najbliższego otoczenia zapewnia gwarancję dostępności usług.
W odległości krótkiego spaceru znajduje się wszystko, czego mogą Państwo potrzebować: żłobki i przedszkola, restauracje, apteki i place zabaw. W promieniu 350 metrów znajdują się sklepy Lidl i Żabka.

Dlaczego warto?
Szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb
Wszystkie mieszkania mają przestronne tarasy, ogródki lub balkony
Optymalna liczba miejsc postojowych w garażach podziemnych, a także ogólnodostępne miejsca postojowe
Nowoczesna i bardzo elegancka architektura
Duża dostępność mieszkań, które będą dostępne w wysokim standardzie
Ekologiczne ogrzewanie – miejska sieć ciepłownicza zarządzana przez miasto Kraków
Bogata infrastruktura i trzy parki miejskie w pobliżu

Dostępne metraże:
W ramach najnowszego etapu tej inwestycji, oddajemy dla naszych Klientów do wyboru 210 zupełnie nowych mieszkań. To najlepszy moment na znalezienie takiego mieszkania, które rzeczywiście będzie odpowiadało indywidualnych preferencjom. Oferta tej inwestycji obejmuje mieszkania o różnych układach i metrażach:
-kawalerki o powierzchni od 25mkw do 39mkw.
-mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 33mkw do 42mkw.
-mieszkania 3-pokojowe dostępne już od 44mkw do 57mkw.
-mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 58mkw.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

Dodatkowo, do zakupu mieszkania bezpłatna konsultacja z architektem wnętrz – wykończenie mieszkania nigdy jeszcze nie było tak proste!

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z 210 dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 792 458 504
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.