Mieszkanie bezczynszowe! Wysoki standard

376.000PLN

Szczegóły

Oferujemy na sprzedaż ustawne i nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy – Bażantowo. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu. Powierzchnia lokalu wynosi 38mkw. 

Mieszkanie składa się z:
– przedpokoju
– otwartej kuchni
– łazienki
– sypialni
– pokoju
– balkonu

Atuty nieruchomości:
– gotowe do zamieszkania
– zabudowana szafa na przedpokoju
– miejsca parkingowe przy bloku
– ciepłe mieszkanie
– zamknięte osiedle
– zadbana klatka schodowa
– podczas remontu zostały użyte materiały wysokiej jakości

Lokalizacja:
Idealne miejsce dla osób, którym zależy na łatwym dostępie do centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz drogi D81 i S86, co ułatwia sprawne przemieszczanie się do pozostałych dzielnic miasta oraz miast ościennych.
Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, w pobliżu: Centrum Handlowe Libero, Dolina Trzech Stawów, liczne sklepy, piekarnie, stacje paliw, apteki, przychodnie, siłownia, plac zabaw, a także cała infrastruktura osiedla „Bażantowo”.

Opłaty:
Mieszkanie jest bezczynszowe! Niskie koszty utrzymania – 244 zł wszystkich opłat miesięcznych uwzględniająca zaliczki za wodę ciepłą, zimną, wywóz śmieci, fundusz remontowy i centralne ogrzewanie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 508 573 330.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.