2 pokoje / ost. piętro/ nowe osiedle/ HIT

313.034PLN

Szczegóły

Nowa inwestycja deweloperska w Sosnowcu – sprzedaż ruszyła!

W ofercie jest 160 lokali mieszkalnych. Podana cena jest ceną końcową i nie należy do niej doliczać żadnych prowizji i podatku PCC.

Szczegóły mieszkania:
-powierzchnia 44,56m
-układ 2-pokojowy
-dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń
-wysoki standard wykończenia budynku

Jest to idealny wybór dla osób szukających mieszkania w spokojnej i zielonej części Sosnowca. Pakiet antysmogowy i opcja Smart Home podkreślają atrakcyjność inwestycji. Wpisuje się ona w nowoczesne i cieszące się popularnością wśród mieszkańców Sosnowca osiedle. W ramach tego etapu inwestycji, dajemy naszym Klientom do wyboru aż 120 nowoczesnych mieszkań w stanie deweloperskim.

Lokalizacja
Inwestycja jest wymarzonym miejscem dla osób, którym zależy z jednej strony na bliskości terenów zielonych, sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji, a z drugiej łatwego dostępu do centrum miasta.
Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co ułatwia dostęp do centrum i pozostałych dzielnic miasta.

Bogata infrastruktura osiedla i najbliższego otoczenia zapewnia gwarancję dostępności usług.
W odległości krótkiego spaceru znajduje się wszystko, czego mogą Państwo potrzebować: żłobki i przedszkola, restauracje, apteki, stacja benzynowa czy apteki.

Mieszkania znajdują się zaledwie 1,5km od Parku Sieleckiego, blisko Parku Środula z licznymi miejscami do odpoczynku na świeżym powietrzu.
Z drugiej strony, w odległości kilku minut drogi znajdują się galeria handlowe Plejada i Sosnowiec Plaza- większe zakupy na pewno nie będą stanowiły już problemu.

Dlaczego warto?
Doskonała lokalizacja – bezpieczna okolica i bliskość zieleni
Nowoczesna i bardzo elegancka architektura
Szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań dostosowanych do różnych potrzeb
Wszystkie mieszkania mają przestronne tarasy lub balkony
Optymalna liczba miejsc postojowych w garażach podziemnych, a także ogólnodostępne miejsca postojowe
Duża dostępność mieszkań
Teren osiedla zostanie zagospodarowany piękną roślinnością i elementami małej architektury
Dla najmłodszych mieszkańców osiedla powstanie kolorowy plac zabaw na terenie inwestycji
Dostępny pakiet SMART – sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, roletami za pomocą urządzenia mobilnego
Dostępny pakiet antysmogowy – codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem i kurzem.

Dostępne metraże:
W ramach najnowszego etapu tej inwestycji, oddajemy dla naszych Klientów do wyboru 120 zupełnie nowych mieszkań. To najlepszy moment na znalezienie takiego mieszkania, które rzeczywiście będzie odpowiadało indywidualnych preferencjom. Oferta tej inwestycji obejmuje mieszkania o różnych układach i metrażach:
-kawalerki o powierzchni od 24mkw do 30mkw.
-mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 38mkw do do 45mkw.
-mieszkania 3-pokojowe dostępne już od 48mkw do 56mkw.
-mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 58mkw do 65mkw.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

Dodatkowo, do zakupu mieszkania bezpłatna konsultacja z architektem wnętrz – wykończenie mieszkania nigdy jeszcze nie było tak proste!

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z 160 dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 792 458 504
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje mają charakter poglądowy. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.