Wyremontowane mieszkanie w topowej lokalizacji!

290.000PLN

Szczegóły

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z 2 niezależnych pokoi zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy – Gołonóg. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Dąbrowy Górniczej!

Mieszkanie położone jest przy ul. Tysiąclecia – bezpieczne osiedle z bogato rozwiniętą infrastrukturą (szkoły, parki, restauracje, punkty usługowe).

Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w 13 piętrowym bloku.
Powierzchnia lokalu wynosi 50mkw + piwnica.

Mieszkanie składa się z:
– przedpokoju
– widnej kuchni
– łazienki z osobną toaletą
– sypialni
– dużego pokoju
– balkonu

Atuty nieruchomości:
– mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem gotowe do wprowadzenia
– wygodny układ mieszkania
– doskonała lokalizacja
– generalny remont wykonany w 2020r.
– przestronne, zabudowane szafy na przedpokoju
– miejsca parkingowe przy bloku

Lokalizacja:
Idealne miejsce dla osób, którym zależy na łatwym dostępie do centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz drogi D94, S1 (15 minut do Katowic) co ułatwia sprawne przemieszczanie się do pozostałych dzielnic miasta oraz miast ościennych –  Będzina, Czeladzi, Sosnowca.

Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, w pobliżu: Centrum Handlowe Pogoria, liczne sklepy (Biedronka, Lidl, Kaufland), piekarnie, stacje paliw, apteki, siłownia, a także Park Zielona i Zalew Pogoria III stanowiące kompleks sportowo-rekreacyjny będące idealnym miejscem rodzinnych spotkań – wyposażone w place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu i punkty gastronomiczne. 

Opłaty:
Czynsz wynosi ok. 700 zł/2 osoby z zaliczkami na wodę i C.O. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci.

Budynek:
Blok odnowiony po termomodernizacji ocieplony. Drzwi wejściowe zabezpieczone domofonem.

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 508 573 330.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.