4 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie!

549.000PLN

Szczegóły

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z 4 pokoi zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy – Ligota. Jest to jedna z największych dzielnic Katowic otoczona licznymi lasami i punktami zielonymi!

Mieszkanie położone jest przy ul. Zadole – bezpieczne, rodzinne osiedle z bogato rozwiniętą infrastrukturą (szkoły, parki, restauracje, punkty usługowe).

Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku.
Powierzchnia lokalu wynosi 56mkw + piwnica.

Mieszkanie składa się z:
– przedpokoju
– 3 sypialni
– łazienki
– kuchni otwartej na salon
– balkonu

Atuty nieruchomości:
– mieszkanie w pełni wyposażone, urządzone na wysoki standard
– nowoczesny i wygodny układ mieszkania
– doskonała lokalizacja
– podczas remontu zostały użyte materiały wysokiej jakości
– ogrzewanie miejskie
– miejsca parkingowe przy bloku
– drzwi wejściowe do bloku zabezpieczone domofonem

Lokalizacja:
Idealne miejsce dla osób, którym zależy na łatwym dostępie do centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz drogi DK81, S86 i A4, co ułatwia sprawne przemieszczanie się do pozostałych dzielnic miasta oraz miast ościennych – Chorzowa, Mikołowa i Gliwic.

Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, w pobliżu: Centrum Handlowe Libero, Akademia Górnośląska, Stacja PKP Katowice Piotrowice i Ligota, liczne sklepy (Biedronka, Lidl, Kaufland), piekarnie, stacje paliw, apteki, siłownia, a także Park Zadole – stanowiący kompleks sportowo-rekreacyjny będący idealnym miejscem rodzinnych spotkań – wyposażony w place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu i Tężnie Solankową. 

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 508 573 330.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.