3 pokojowe komfortowe mieszkanie – Koszutka

469.000PLN

Szczegóły

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z 3 pokoi zlokalizowane w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej okolicy – Koszutka. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Katowic! 

Mieszkanie położone jest przy ul. Grażyńskiego – bezpieczne osiedle z bogato rozwiniętą infrastrukturą (szkoły, parki, restauracje, punkty usługowe).

Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku.
Powierzchnia lokalu wynosi 43,5mkw.

Mieszkanie składa się z:
– przedpokoju
– łazienki
– 2 sypialni
– salonu
– kuchni 
– balkonu

Atuty nieruchomości:
– wygodny układ mieszkania
– doskonała lokalizacja – 1,5km do Rynku Głównego w Katowicach
– ogrzewanie miejskie
– miejsca parkingowe przy bloku

Lokalizacja:
Idealne miejsce dla osób, którym zależy na łatwym dostępie do centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz drogi DTŚ, DK79 i A4, co ułatwia sprawne przemieszczanie się do pozostałych dzielnic miasta oraz miast ościennych – Chorzowa, Siemianowic Śląskich i Sosnowca.

Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, w pobliżu: Centrum Handlowe Silesia City Center, liczne sklepy (Biedronka, Lidl, Kaufland), piekarnie, stacje paliw, apteki, siłownia, a także Park Alojzego Budnioka stanowiący kompleks sportowo-rekreacyjny będący idealnym miejscem rodzinnych spotkań – wyposażony w place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu i boiska wielofunkcyjne. 

Budynek:
Blok odnowiony po termomodernizacji ocieplony. Drzwi wejściowe zabezpieczone domofonem.

Zdjęcia przedstawiają poprzednie realizacje.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również profesjonalnego doradcę kredytowego, który bezpłatnie zweryfikuje Państwa możliwości kredytowe oraz zajmie się całą dokumentacją. Współpracujemy z największą w Polsce siecią ekspertów, stąd możemy zagwarantować najlepsze warunki finansowania.

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego, lub pozostałych z dostępnych mieszkań w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr +48 508 573 330.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani