3 pokoje z ogródkiem dla pierwszego najemcy!

2.400PLN

Szczegóły

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe po remoncie w Katowicach!

Oferuję Państwu do wynajęcia ustawne i funkcjonalne 3 pokoje w Katowicach przy ul. Siewnej dla pierwszego najemcy!

Nieruchomość o powierzchni 51 mkw usytuowana jest na parterze w niskiej zabudowie z przynależnym przestronnym ogródkiem.

Mieszkanie wyposażone jest w nowy sprzęt AGD:
– płyta indukcyjna
– piekarnik
– okap
– lodówka
– zmywarka
– pralka

Lokalizacja:
Idealne miejsce dla osób, którym zależy na łatwym dostępie do centrum miasta. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz drogi S86, DK79 (10 minut do centrum Katowic) co ułatwia sprawne przemieszczanie się do pozostałych dzielnic miasta oraz miast ościennych – Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Sosnowca.

Rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa, w pobliżu: Centrum Handlowe Dąbrówka, liczne sklepy (Biedronka, Lidl, Kaufland), piekarnie, stacje paliw, apteki, siłownia, a także Stawiki stanowiący kompleks sportowo-rekreacyjny będący idealnym miejscem rodzinnych spotkań – wyposażony w place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu i punkty gastronomiczne.

Opłaty:
Miesięczny czynsz najmu wynosi 2400 zł + 160 zł ryczałt i zaliczki na wodę i ogrzewanie. Media wg. zużycia (śmieci, prąd). Kaucja zabezpieczająca to 2-krotność czynszu.

W ofercie mamy kilka dostępnych mieszkań o innym metrażu w tej samej lokalizacji.

W celu uzyskania wszystkich informacji na temat tego mieszkania na wynajem w naszej ofercie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr.+ 48 508 573 330.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Po kontakcie z Państwa strony będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w celu przygotowania i przesłania ofert, którymi są Państwo zainteresowani.

Zapraszamy do oglądania!